KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17025072
nr 1702 5072
Akvarell
Ernst Åkerblad, Man med lie. Signerad. Akvarell, bildmått: 31x36 cm, yttermått inklusive ram: 46x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:33:15
100 kr